castellano
english
deutsch
Agenda
Cerca en CCAndratx.com
News




Instagram
Ver el perfil de CCA Andratx en LinkedIn

C/ Estanyera, 2 - 07150 Andratx

Mallorca, Espanya

Tel. 34 971 137 770

Fax. 34 971 137 691


Informació General:

info@ccandratx.com


Equip Directiu:

Patricia Asbaek patricia@ccandratx.com

Thomas Asbaek thomas@ccandratx.com

Tania Grønvald tania@ccandratx.com

Sara Lysgaard sara@ccandratx.com

Charlotte Møllegaard charlotte@ccandratx.com

Steen Søndergaard steens@ccandratx.com


Directora:

Patricia Asbaek patricia@ccandratx.com


Coordinadora i Manager d'Art:

Jackie Herbst jackie@ccandratx.com


Gerenta d'administració:

Magdalena March magda@ccandratx.com


Premsa, Publicitat:

news@ccandratx.com


Events:

office@ccandratx.com


CCA Cafe:

office@ccandratx.com

Diseño web - MONOK Avís Legal
Valid XHTML 1.0 Transitional Valid CSS